+380 50 580 1897 teploderv@ukr.net

Садовий паркет – красиве і зручне покриття для терас і оранжерей, відкритих майданчиків, паркових і садових доріжок. Виготовляється він переважно з натурального дерева твердих порід (дуб, модрина, горіх), екзотичних порід. Дуже практичне виконання садового паркету з термічно обробленої деревини, яка має унікальні характеристики. Це особливо актуально при використанні на відкритому повітрі.

 

Садовий паркет kak-pravilno-sdelat-sadovuju-dorozhku-i-vybrat-material-dlja-ee-sozdanija-4

– не боїться атмосферних опадів і зміни температур;
– не схильний до гнилизни і плісняви;
– стійкий до механічних ушкоджень;
– не розбухає і не розтріскується, зберігає форму і зовнішній вигляд;
– екологічно чистий і натуральний.

 

 

 

imagesСадовий паркет – модулі (секції) у вигляді квадратів, прямокутників, іноді кругів, які елементарно монтуються простими кріпленнями. Простота елементів, чисельність фактури і кольору – це нескінченне число можливостей для садівників, архітекторів, декораторів, ландшафтних дизайнерів. При проектуванні зелених зон відпочинку ландшафтний дизайн застосовує садовий паркет практично неодмінно.

 

 

 

 

sadparket2Садовий паркет буває двох типів укладання – м’якого або жорсткого.

При жорсткому укладанні – кріпиться на міцному каркасі з дерева прямокутник або квадрат, який витримує високі навантаження і вологість. Цей вид конструкції дозволяє облаштовувати різні ландшафтні рішення, проектувати доріжки під потрібним кутом, створювати візерунки, втілювати будь-які дизайнерські фантазії.

 

 

 

М’яке укладsadparket4ання припускає модулі меншого розміру на пластиковій основі. Ця основа створює конструкцію еластичну і може укладатися на будь-яку поверхню. Трохи вища ціна такого покриття компенсується простотою монтажу як конструктора: елементи легко з’єднуються один з одним, що робить процес монтажу швидким і нескладним.

Садовий паркет зручний також тим, що його можна розбирати/збирати після закриття літнього сезону, наприклад, і складувати до наступної потреби. Хоча, це не обов’язково – садовий паркет спокійно витримує низькі температури і мороз.